/אודות
אודות 2020-01-22T09:15:09+02:00

אודות אשלי ווילד

חברת  אשלי ווילד ישראל הינה הנציגה הבלעדית של מחלקת הצלונים והתריסים של חברת  אשלי ווילד  העולמית בישראל. החברה מנוהלת על ידי מר ג’וזף סטפסקי שהוא בעל ניסיון רב  שנים בענף הווילונות בארץ ובחו”ל .

החברה מציעה מגוון מוצרים ופתרונות ייחודיים שטרם נראו בענף הווילונות בישראל עם מבחר עצום של אלפי בדים במבחר צבעים רחב ודוגמאות מרהיבות.

אנו מספקים פתרונות הצללה לכל סוגי החללים: בתים פרטיים, משרדים, מוסדות ציבוריים ועוד ע”י מבחר סדרות ומותגים ייעודיים שמתאימים לצרכים השונים. לחברה מחלקת  מוצרים  מיוחדת לקהל המקצועי שמתמחה במגוון פתרונות אדריכליים לכל סוגי הפתחים והחלונות.

כל הדגמים והסדרות זמינים במלאי להזמנה מיידית, מגיעים בהטסה ביבוא אישי ומסופקים ללקוחות להתקנה עד 21 ימי עסקים על ידי צוות מתקינים מקצועי ואדיב.

אנו מעמידים לרשות קהל  לקוחותינו שירות של נציג מכירות עד הבית שמגיע ליעוץ אישי עם מבחר הסדרות וקולקציות הבדים ללא כל התחייבות.

נשמח לייעץ לכם בבחירת הווילון הבא שלכם.

חברת אשלי ווילד נוסדה בשנת 1951 באנגליה וכבר למעלה מ 60 שנה מובילה את ענף הבדים באירופה ובעולם. החברה מייצרת  מגוון וילונות מסוגים שונים, בדים, וכלי מיטה  ברמת איכות הגבוהה ביותר ומשווקת את מוצריה ליותר מ 100 מדינות ברחבי העולם.

לחברה סטודיו עיצוב מתקדם שפועל באופן מתמיד להרחבת  קו המוצרים והסדרות ומשתף פעולה עם מיטב המעצבים המובילים בעולם ביניהם: קרל לנגפרד, טד בייקר, אמה בריג’ווטר ועוד רבים אחרים בהפקת קולקציות חדשניות  ומרהיבות מידיי שנה.

מותג ILLUMIN8

ILLUMIN8  הינה חברת בת של חברת אשלי ווילד ומהווה הזרוע המקצועית של הקבוצה. ILLUMIN8 מתמחה בייצור של מגוון פתרונות הצללה מסוגים שונים ממבחר הבדים והקולקציות של אשלי ווילד ובהתאמה לכל פתח. בחברה קיימת גם מחלקה לפרויקטים ומוצרים ייחודיים לחללים ציבוריים.